Usa Canada: eSIM a cestovná SIM kartaAT&T / Bell / Rogers

9 balíkov · HK$108 od · 5–30 days

Usa Canada: eSIM a cestovná SIM karta — anlander SIM
  • Okamžitá aktivácia QR kód eSIM do 30 sekúnd po platbe, príde aj e-mailom
  • Fyzická SIM poštou (Hongkong) Doprava zadarmo po Hongkongu so sledovacím číslom, 1–3 pracovné dni
  • Transparentné ceny v HKD FPS / PayMe / Alipay / WeChat Pay v Hongkongu; po celom svete všetky hlavné karty cez Stripe
  • Skutočná miestna podpora WhatsApp 5745 9845 — miestny tím, nie vzdialené call centrum
  • Skontrolujte, či váš telefón podporuje eSIM
Dátové balíky: Usa Canada
Vyberte kombináciu — cena a objednávkový formulár sa objavia nižšie
Typ SIM
Najprv zvoľte spôsob doručenia — telefón bez eSIM? Vezmite fyzickú SIM (poštou v Hongkongu). Niektoré balíky existujú len v jednej forme; po výbere sa nižšie zobrazia len kompatibilné.
Počet dní
Ako dlho trvá vaša cesta? Platnosť sa počíta odo dňa prvého pripojenia na mieste
Dáta
Denné balíky ukazujú kvótu na deň; celkové objem celej cesty
Váš balík
Usa Canada · 5 dní · 5GB
B4travel – USA+Canada 5 Day 5GB
HK$108

Členovia s touto kartou zbierajú HK$10.80 do akcie „Kúpte 10, 1 zadarmo“

Rýchlosť
Neobmedzená plná rýchlosť
Neobmedzené dáta
Áno — po vyčerpaní rýchlych dát spomalené na 384 kb/s
Počítanie dát
Total data
Platnosť
5 dní (od prvého pripojenia)
Objem dát
5GB
Miestna sieť
AT&T、T-Mobile、Verizon、Telus、Bell、Rogers
Pokryté územia
USA, Canada
Typ SIM
eSIM / Fyzická SIM
Lehota aktivácie
aktivujte do 2027/12/31
Kúpte 10, 1 zadarmo
12345678910
=

Nazbierajte 10 kariet a celá odmena automaticky príde do peňaženky

Podrobnosti

Platnosť
5–30 days (počíta sa odo dňa prvého pripojenia v destinácii)
Typ služby
Iba dáta (bez miestnych hovorov / SMS)
Pokrytie
Usa Canada
Miestni operátori
AT&T、Bell、Rogers、T-Mobile、Telus、Verizon
Doručenie
eSIM (aktívna hneď po platbe) / Fyzická SIM (doprava zadarmo po Hongkongu)
Dátová politika
„Neobmedzené“ balíky zvyčajne znamenajú plnú rýchlosť pre prvých X GB, potom neobmedzené dáta so zníženou rýchlosťou (128–384 kb/s). Pozrite popis balíka.

Mobilné siete: Usa Canada

Usa Canada plans are multi-destination combos — one SIM covers all 2 places. Local network conditions in each:

  • T-Mobile
  • AT&T
  • Verizon
5G4G LTE
  • Rogers
  • Bell
  • Telus
5G4G LTE
Siete, ktoré naše balíky používajú
CarrierPlans
AT&T9
Bell9
Rogers5
T-Mobile5
Telus5
Verizon5

Uvedení operátori sú známe hlavné siete destinácie Usa Canada; nie každý balík sa pripája ku všetkým. Pozrite riadok „Miestna sieť“ pri každom balíku. Kvalita a pokrytie závisia od miestneho operátora; rýchlosť negarantujeme.

Ako to funguje

01

Vyberte balík a zaplaťte

Vyššie vyberte typ balíka, dni a objem dát, potom eSIM alebo fyzickú SIM a zaplaťte v HKD.

02

Získajte QR kód / kartu

eSIM: QR kód sa objaví na stránke objednávky hneď po platbe a príde e-mailom. Fyzická SIM: doprava zadarmo po Hongkongu so sledovaním, zvyčajne 1–3 pracovné dni.

03

Nainštalujte

eSIM: Nastavenia → Mobilné dáta → Pridať eSIM → naskenujte QR kód a postupujte podľa krokov. Fyzická SIM: po doručení ju jednoducho vložte.

04

Zapnite roaming: Usa Canada

Po pristátí zapnite v nastaveniach dátový roaming pre kartu — k miestnej sieti sa pripojí automaticky.

Všetko vybavte pred odchodomQR kód eSIM sa dá zvyčajne naskenovať iba raz — nainštalujte ho na Wi-Fi pred odchodom a v destinácii len zapnite roaming. Pri fyzických kartách počítajte s doručením 1–3 pracovné dni; pri skorom odlete zvoľte eSIM. Platnosť začína až prvým pripojením k miestnej sieti — skorá inštalácia nič nestojí.

Kompatibilita

Najrýchlejší test: vytočte *#06# a hľadajte položku EID — ak ju vidíte, telefón eSIM podporuje.

iPhone
XS / XS Max / XR alebo novší (od 2018)
Samsung
Séria Galaxy S20 alebo novšia, série Z Fold / Z Flip, séria Note 20
Google Pixel
Pixel 3 alebo novší (okrem niektorých regionálnych verzií)
Ostatné Androidy
Väčšina novších modelov strednej a vyššej triedy — overte EID cez *#06#
Bez eSIM?
iPhony z pevninskej Číny a niektoré operátorom zamknuté modely eSIM nepodporujú. Zvoľte potom fyzickú SIM — posielame po Hongkongu.
Iba odomknuté
Telefón musí byť odomknutý, aby mohol použiť zahraničnú eSIM.

Dobré vedieť

  • Všetky balíky sú iba dátové — bez miestnych hovorov a SMS; WhatsApp, Signal a ďalšie komunikátory fungujú normálne.
  • eSIM beží popri vašej bežnej SIM, takže číslo ďalej prijíma WhatsApp / SMS — nič nemusíte mazať.
  • Platnosť začína dňom prvého pripojenia k miestnej sieti, nie dátumom nákupu.
  • QR kód sa dá zvyčajne naskenovať iba raz — profil eSIM po inštalácii nemažte.
  • „Neobmedzené“ balíky zvyčajne znamenajú plnú rýchlosť pre prvých X GB, potom neobmedzene pomalšie — nie plnú rýchlosť počas celej cesty.
  • Niektoré balíky nepodporujú hotspot — pred nákupom skontrolujte popis.
  • Účtovanie prebieha v hongkonských dolároch (HKD) cez KPay (Hongkong) alebo Stripe (zahraničie).

eSIM pre destináciu Usa Canada: časté otázky

Aký je rozdiel medzi „1 GB denne“ a „10 GB celkom“?

Denné balíky dávajú každý deň pevnú kvótu (napr. 1 GB) — po vyčerpaní rýchlosť klesne a ďalší deň sa počítadlo vynuluje. Celkové balíky zdieľajú jeden objem na celú cestu (napr. 10 GB na 7 dní) — jeden deň viac, iný menej; keď sa minie, kúpite nový.

Kedy sa aktivuje moja eSIM pre destináciu Usa Canada?

Aktivácia je automatická, zvyčajne do 30 sekúnd po platbe. QR kód sa objaví na stránke objednávky a príde e-mailom. Nainštalujte pred odchodom; na mieste len zapnete roaming.

Podporuje môj telefón eSIM?

iPhone XS / XR alebo novší, väčšina novších Samsungov Galaxy (S20+) a Google Pixelov (3+) eSIM podporuje. Vytočte *#06# — ak vidíte EID, ste pripravení. Ak nie, zvoľte fyzickú SIM — posielame po Hongkongu.

Ako sa počítajú dni?

Platnosť začína dňom, keď sa eSIM prvýkrát pripojí k sieti destinácie Usa Canada — nie dátumom nákupu. Nákup pár dní vopred nie je problém.

Môžem zdieľať hotspot?

Väčšina balíkov hotspot podporuje, takže sa o dáta podelíte so spolucestujúcimi. Pre istotu skontrolujte popis balíka.

Ako dlho ide fyzická karta?

Doprava zadarmo po Hongkongu po platbe, sledovacie číslo e-mailom. Zvyčajne 1–3 pracovné dni.

Aké platobné metódy prijímate?

Všetky ceny sú v HKD. Hongkong / pevninská Čína platí cez KPay (FPS, PayMe, Alipay, WeChat Pay, karty); všetci ostatní idú automaticky cez Stripe, ktorý prijíma všetky hlavné karty.

Čo ak sa s objednávkou niečo pokazí?

Stav vždy uvidíte cez odkaz objednávky. Ak aktivácia zlyhá, náš miestny tím dostane automatické upozornenie. Potrebujete hneď človeka? WhatsApp 5745 9845 alebo e-mail [email protected].

Ďalšie otázky? Pozrite kompletné časté otázky, návod na inštaláciu a zoznam kompatibilných zariadení.

Navštevujete viac miest?

Ďalšie destinácie: the Americas

← Všetky destinácie
9 balíkov
HK$108 od
Vybrať balík